A Ty? Idziesz na film czy do kina?

Chodzenie na film lub do kina odnosi się szczególnie dla zakochanych, dla których randka w zaciemnionej sali kinowej jest najlepszym powodem by odważyć się na pierwszy, odważny krok, ukradkowy buziak lub złapanie ukochanej za dłoń. Dziś przedstawię wam powody, dlaczego randka w kinie to najlepsza randka.

Pierwsza randka w kinie

Większość ankietowanych zakochanych na miejsce pierwszej randki wybiera się do kina. Jest to łatwe do wytłumaczenia: nie należy się obawiać, że nastanie chwila niezręcznej ciszy, można wspólnie pośmiać się z żartów scenariusza, a po seansie porozmawiać o filmie.

Nie tylko dla świeżo zakochanych

Celebrowanie swojej znajomości jest nie tylko dla świeżo zakochanych. Wybranie się do kina może być świetną rozrywką na rocznicę związku i uczczenie ważnych dla Was chwil. Wybór odpowiedniego filmu w takiej sytuacji też jest niezmiernie ważny, ponieważ wspomnienia z nim związane zostaną do końca życia.

Miejsce też jest ważne

Romantyczne dusze nie pogardzą atmosferą starego kina. Tam seans również będzie niezapomniany, ponieważ nic nie zastąpi eleganckich foteli i boazerii w stylu retro z ery złotego  kina. Jeśli akurat w twoim mieście nie ma takiego, nie martw się! Wiele z nich jest stylizowane w wersji vintage, jak np kino w galerii Arkady Wrocław.

A może… powiesz tak?

Oświadczyny w kinie są coraz popularniejszym zjawiskiem. Zabranie ukochanej na wyjątkowy seans, który skończy się ślubem pomoże zorganizować Ci obsługa. Jeśli chcesz to zrobić w spektakularnym stylu, wynajmij firmę, która wszystko zorganizuje, a tobie pozostanie kupno pierścionka. To będzie dla was wspaniała chwila, której nigdy nie zapomnicie, także do dzieła!

Wspólne zainteresowania

Zanim wybierzemy się na randkę z nowo poznaną osobą, należy dowiedzieć się jak najwięcej o jej preferencjach filmowych, co skłania również do podjęcia dyskusji. Nie ma nic lepszego, niż angażująca rozmowa, dlatego nie ukrywajcie przed sobą swoich zainteresowań i opinii.

Jedna randka w kinie może stać się początkiem niezapomnianej przygody oraz wielkiej miłości. Podsumowując: aby wszystko odbyło się idealnie, ważne jest miejsce, film i rozmowa. Bądźcie naturalni, złapcie się za ręce i zanurzcie w fabule. Powodzenia!

Źródła:

A Ty? Idziesz na film czy do kina?
4.4 (88.57%) 7 votes

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *